Om oss

Mjøs-Produkter AS ble etablert i 1986 av Frithjof Omsted. I 1987 begynte Carl Omsted, som i dag eier 100 % av firmaet.

Ansatte

Svein Slåen

Daglig leder

Tlf: 993 01 600

E-post: svein@mjos-produkter.no

Carl Frithjof Omsted

Tlf: 911 38 200

Email: carl@mjos-produkter.no

Roar Skutbergsveen

Tlf: 902 69 650

Email: roar@mjos-produkter.no

Dag Monsbakken

Tlf: 951 21 046

Email: dag@mjos-produkter.no

Sondre Andreas Holt

Tlf: 482 140 98

Email: sondre@mjos-produkter.no

Kristoffer Kiljan

Tlf: 909 38 570

Email: kristoffer@mjos-produkter.no

Anders Bergaust Løvaas

Tlf: 401 08 588

Email: anders@mjos-produkter.no

Jan Tore Solbakken

Tlf: 480 89 896

Email: jan-tore@mjos-produkter.no

Terje Nordli

Tlf: 901 94 163

Email: terje@mjos-produkter.no

Marius Bjørli Lundstein

Tlf: 472 28 098

Email: marius@mjos-produkter.no

Mer om firmaet

I 1987 begynte Carl Omsted, som i dag eier 100 % av firmaet. Firmaet holder til på Rudshøgda. Bedriftens økonomi er meget solid, noe som er trygt for deg som kunde. Mjøs-Produkter AS er din totalleverandør på gulvløsninger i  Innlandet. Vi utfører sliping/ polering, pigging, fresing, flytsparkling, trinnlydgulv og epoxy/ polyuretan belegging av betonggulv. Vi er også eksperter på injeksjon i betong.

Våre kunder er alt fra privatpersoner med det lille badet, til proffkunden med store arealer. Vi har egne pumpebiler for gulvavretting. Dette gjør oss meget fleksible!. Dette gjør oss meget fleksible! Vi selger også produkter fra vårt lager til alle kunder.

Usikker på hvilket valg du skal ta?

Da er det beste å ringe til oss for å få en gratis befaring på ditt prosjekt. Vi kommer til deg og gir deg et godt og uforpliktende tilbud. Vi håper vi hører fra deg!