Om oss


Mjøs-Produkter AS ble etablert i 1986 av Frithjof Omsted. I 1987 begynte Carl Omsted, som i dag eier 100 % av firmaet.

Mjøs-Produkter AS er din totalleverandør på flytende gulvløsninger. Vi utfører sliping, pigging, fresing, flytsparkling og epoxy belegging av betonggulv. Vi er også eksperter på injeksjon i betong.

Våre kunder er alt fra privatkunden med et lite bad på 8 m2 til proffkunden med et kjøpesenter på 20.000 m2

Vi har egen pumpebil for avretting av gulv. Dette gjør oss meget fleksible! Vi selger også produkter fra vårt lager til alle kunder.

Mjøs-Produkter AS holder til på Rudshøgda og har 9 ansatte. Bedriftens økonomi er meget solid, noe som er trygt for deg som kunde.

 

kakediagram

 

Ansatte

Svein Slåen
Daglig leder
Mobil: 993 01 600
E-post: svein@mjos-produkter.no

Carl Frithjof Omsted
Mobil: 911 38 200
E-post: carl@mjos-produkter.no

Roar Skutbergsveen
Mobil: 902 69 650
E-post: roar@mjos-produkter.no

John Arne Jægersborg
Mobil: 976 96 284
E-post: john-arne@mjos-produkter.no

Dag Monsbakken
Mobil: 951 21 046
E-post: dag@mjos-produkter.no

Sondre Andreas Holt
Mobil: 482 140 98
E-post: sondre@mjos-produkter.no

Kristoffer Kiljan
Mobil: 909 38 570
E-post: kristoffer@mjos-produkter.no

Anders Bergaust Løvaas
Mobil: 401 08 588
E-post: anders@mjos-produkter.no

Jan Tore Solbakken
Mobil: 480 89 896
E-post: jan-tore@mjos-produkter.no



Utviklet av Effekt Media